Wczytuję dane...
Model: 4249-372-4031
Gwarancja: 6 miesięcy
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Produkt dostępny!
349,00 PLN*
Cena rynkowa: 305.04 PLN
* z podatkiem VAT

   

  

TRZEWIK ROBOCZY KLASEN

art. 4249

  

,Bardzo wygodne obuwie przeznaczone do prac na stanowiskach ogólno przemysłowych jak: hurtownie, stacje benzynowe, składnice paliw, magazyny, zakłady produkcyjne oraz przy pracach remontowo-budowlanych. Preferowane do prac związanych z ogólnie pojętą branżą metalurgiczną i motoryzacyjną.

  

* spełniają normę EN ISO 20345:2004 S1 P HRO SRA

* wierzchy wykonane z dwoiny welurowej w połączeniu z tkaniną o gęstym splocie, odporną na uszkodzenia mechaniczne, trudnopalną, o dobrej przepuszczalności powietrza

* z metalowym podnoskiem (do 200 J)

* z wkładką antyprzebiciową (do 1100 N)

* podeszwy: wykonane z gumy o samoczyszczącym profilu, posiadają właściwości: olejoodporne, antypoślizgowe, antyelektrostatyczne, odporne na ścieranie oraz nisko stężone roztwory kwasów i zasad, odporne na krótkotrwały kontakt z gorącym podłożem o temperaturze do 300oC. Absorpcja energii w części piętowej.

  

S1 + P HRO to zakres, w którym wymagane jest zapewnienie następującego poziomu bezpieczeństwa: ochrona palców stopy przed uderzeniem z energią do 200J oraz odporność na oleje, benzynę i rozpuszczalniki organiczne. Dodatkowo obuwie tego typu posiada w części piętowej absorber pochłaniający energię jest odporne na: nisko stężone roztwory kwasów i zasad, krótkotwały kontakt z gorącym podłożem do 300oC, posiada w części piętowej absorber pochłaniający energię a także wkładkę antyprzebiciową (do 1100 N) oraz jest elektroizolacyjne i antyelektrostatyczne. 

 

,DOTĘPNE ROZMIARY OD 38 DO 52