Wczytuję dane...
Model: 5-1436-217-4015
Gwarancja: 24 miesięcy
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Produkt dostępny!
112,40 PLN*
Cena rynkowa: 119.90 PLN
* z podatkiem VAT

Niezwykle eleganckie, utrzymane w czarnej tonacji kolorystycznej i perfekcyjnie wykończone pokrowce - nie bez przyczyny linia ta pochodzi z najwyższej klasy Excellent. Pokrowce z serii Ares to propozycja dla klientów ceniących przede wszystkim klasyczną estetykę w połączeniu z perfekcyjnym wykończeniem i wysoką jakością produktu. Pokrowce z tej linii, wykonywane są z trudnopalnego, żakardowego materiału tapicerskiego o bardzo dużej wytrzymałości, a to znacznie poprawia komfort ich użytkowania.

Sprawiają one, że wnętrze samochodu wygląda elegancko i luksusowo. Jak w większości pokrowców tej klasy, materiał użyty do ich wykonania podszyty jest od wewnętrznej strony, warstwą specjalnej pianki poliuretanowej, która utrzymuje materiał w miejscu i zapobiega jego ślizganiu się na powierzchni fotela.

 

Materiał w warstwie zewnętrznej jest wzmocniony i niezwykle odporny na zahaczenia, przetarcia i odbarwienia. Ma doskonałe parametry użytkowe oraz właściwości elastyczne, przez co lepiej dopasowują się do kształtu większości modeli ze standardowej tabeli rozmiarowej foteli samochodowych. Pokrowce Ares to model nowoczesny, dostosowany do foteli samochodowych wyposażonych w boczne poduszki powietrzne Air Bag.

 

Przy ich produkcji stosuje się, więc specjalny rodzaj bezpiecznych szwów. Szwy te podczas wybuchu poduszek powietrznych ulegają samoistnemu rozerwaniu, nie powodując opóźnienia w otwarciu poduszek bezpieczeństwa. Niezawodność działania tego systemu szwów potwierdzona jest specjalnym atestem. Bezpieczeństwo i wysoką jakość powyższych pokrowców Ares potwierdza także przyznany certyfikat TÜV Rheinland T+M obejmujący bezpieczne użytkowanie pokrowców na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi Air Bag, trudnopalność i proces produkcyjny z zachowaniem wysokiej jakości.

 

Komplet zawiera:

  • pokrowiec na pojedyńczy fotel
  • pokrowiec na zagłówek
  • klamerki montażowe

Materiał :

  • polyester
  • PUR-skum

Pokrowiec DV1 Trafic przeznaczony dla:

  • NISSAN Primastar
  • OPEL Vivaro
  • RENAULT Trafic
  • bliźniacze modele

Cechy pokrowców samochodowych Ares

 Znaczek Gwarancja 24 miesiące  

Najwyższa jakość wykonania - pokrowce objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

 Znaczek Q  

Wykonane z najwyższej jakości tkaniny obiciowej, stosowanej do produkcji tapicerek samochodowych. Posiadają dobre właściwości eksploatacyjne (odporność na przecieranie, piling, rozrywanie) co zapewnia pokrowcom  trwałość i długi okres użytkowania.

 Znaczek AIR Bag 

Przystosowane do foteli z bocznymi poduszkami powietrznymi z konstrukcją AIR Bag ATEST.
Posiadają specjalny atestowany potwierdzony badaniami szew, rozrywający się podczas wybuchu bocznych poduszek powietrznych.

 Znaczek jakość

Wykonane z uwzględnieniem i wykorzystaniem najwyższych jakościowych norm zakładowych.

 Znaczek kolor

Do produkcji zastosowano materiał o wysokiej trwałości barw.

 Znaczek dopasowanie Materiał został dodatkowo podlaminowany specjalną pianką poliuretanową, wzmocnioną dodatkowo szyfonem, dzięki czemu pokrowce nie marszczą się oraz nie przesuwają w czasie jazdy. 
 Znaczek klamerki Do produktu dołączono bezpieczne klamerki montażowe.
 Certyfikat PIMOT    Pokrowce posiadają Certyfikat Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT) potwierdzający, że produkt może być bezpiecznie użytkowany na fotelach wyposażonych w boczne poduszki powietrzne Air Bag. 
 Certyfikat TUV Rheinland    Pokrowce posiadają Certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający, że mogą być bezpiecznie użytkowane na fotelach z bocznymi poduszkami Air Bag. Certyfikat typu Test+Monitorin potwierdza ponadto, że pokrowiec jest trudnopalny i wyprodukowany jest według wysokich standardów jakościowych. 
 Znaczek Unia    Pokrowce wyprodukowane w Polsce (Unia Europejska).

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...