Wczytuję dane...
Model: 1252-217-4015
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Produkt dostępny!
152,90 PLN*
Cena rynkowa: 159.90 PLN
* z podatkiem VAT

Pokrowce Ares to dopasowane pokrowce samochodowe na przednie fotele rozm. XL w kolorze czarnym.

Nowośćią są między innnymi "przestrzenne" boki pokrowców przednich foteli wykonane z materiału tapicerskiego i tylna część pokrowców wykonana z wytrzymałego materiału. Całość jest podlaminowana samogasnącą pianką poliuretanową, dzięki której pokrowce dobrze przylegają do foteli i nie przesuwają się

Część uzytkowa pokrowców wykonana jest z trudnopalnego, żakardowego materiału tapicerskiego o bardzo dużej wytrzymałości.

Dzięki zastosowaniu niewidocznego, atestowanego szwu pokrowce można bezpiecznie używac na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag, nie opóźniając ich reakcji w razie wybuchu. Właściwości szwu potwierdza certyfikat PIMOT

Pokrowce wyposażone sa w niezbędne, zapinane otwory, umożliwiające założenie ich bez konieczności wyciągania zagłówków i wykonywania dodatkowych otworów. 

Pokrowce z serii Ares to produkt znanej i cenionej branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej Kegel-Błażusiak produkowanej w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. 

Opakowanie zawiera: 

  • 2 pokrowce na przednie fotele (kierowcy i pasażera)
  • 2 pokrowce na zagłówki,
  • klamerki montażowe.
Materiał:
  • 100% poliester
  • pianka poliuretanowa 
Istnieje możliwość zakupienia pokrowców na tylną kanapę.
Gwarancja: 24 miesiące od daty zakupu. 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...