Wczytuję dane...
Model: 1251-217-4015
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Produkt dostępny!
149,30 PLN*
Cena rynkowa: 159.90 PLN
* z podatkiem VAT

Pokrowce Ares to dopasowane pokrowce samochodowe na przednie fotele rozm. L w kolorze czarnym

.

Nowością są między innymi "przestrzenne"  boki pokrowców przednich foteli wykonane z materiału tapicerskiego i tylna część pokrowców wykonana z wytrzymałego materiału. Całośc jest podlaminowana specjalną samogasnącą pianką poliuretanową, dzięki której pokrowce dobrze przylegają do siedzeń i nie przesuwają się.

.

Część użytkowa pokrowców Ares wykonana jest z trudnopalnego, żakardowego materiału tapicerskiego o bardzo dużej wytrzymałości.

.

Dzięki zastosowaniu niewidocznego, atestowanego szwu pokrowce można bezpiecznie używać na fotelach  z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag, nie opóźniając ich reakcji w razie wybuchu. Właściwości szwu potwierdza certyfikat PIMOT

.

Pokrowce wyposażone są w niezbędne, zapinane otwory, umożliwiające założenie ich bez konieczności wyciągania zagłówków i wykonywania dodatkowych otworów.

.

Pokrowce z serii Ares to produkt znanej i cenionej branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej Kegel-Błażusiak produkowanej w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. 

Opakowanie zawiera:

  • 2 pokrowce na przednie fotele (kierowcy i pasażera)
  • 2 pokrowce na zagłówki,
  • klamerki montażowe.
Materiał: 
  • 100% poliester
  • pianka poliuretanowa
Istnieje możliwość zakupienia pkrowców na tylną kanapę.
Gwarancja: 24 miesiące od daty zakupu
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...