Wczytuję dane...
Model: 0235-700-9089
Gwarancja: 6 miesięcy
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Produkt dostępny!
128,70 PLN*
* z podatkiem VAT

                                                                   

Kalesony TERMOAKTYWNA HARD WORK

Zalety:

Dzięki specjalnej zmodyfikowanym włóknom utrzymuje ciało w suchym mikroklimacie zapobiegając tworzeniu sie tzw. mokrych, zimnych plam podczas wszelkiej aktywności. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Włókno PROLEN z którego m.in. wykonana jest bielizna:

- lżejsze od wody

- odporne na tarcie i pilling

- 50% lżejsze od bawełny

- chemicznie i biologicznie odporny na działanie kwasów i zasad.

- odporny na działanie promieni UV

- nie powoduje alergii

Jony srebra-ograniczają nadmierny rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii, stabilizując ich ilość na najbardziej przyjaznym i pożądanym poziomie. Jego właściwości nie zmieniają sie wraz z czasem, pranie i użytkowaniem. Włókna z jonami srebra wplecione są w tkaninę w trakcie jej tworzenia-właściwości ''dożywotnie".

Active zones- specjalne strefy wzorowane na "mapie ciała" o podwyższonym stopniu wentylacji, zapewniają szybki przepływ powietrza w miejscach o zwiększonej emisji potu. Aktywne strefy o maksymalnej oddychalności i zwieszkonej elastyczności, powodują że człowiej aktywny czuje sie jeszcze bardziej świeżo i wygodnie. Ponadto zróżnicowanie faktury dzianiny podnoszą walory estetyczne i komfort użytkowania.

Air chanela-system kanalików powierznych dla zwiekszenia komfortu użytkowania. Zabezpiecza przed "przyklejaniem się" materiału poprawiając cyrkulację powietrza.

Not perspirant -unikalna siateczka-szybsze odprowadzanie wilgoci w miejscach narażonych na potliwość.

RibbingDry - wspomagany specjalnym splotem bezuciskowy ściągacz. Błyskawicznie wysycha, równomiernie i delikatnie dopasowuje sie. Wykonany z elastycznej przędzy bez klasycznych gumek(szczególnie w pasie), dzięki czemu wyrób noszony przez dłuższy czas nie uciska(produkt bezuciskowy). Występuje w pasie, rękawach i nogawkach.

Pozostałe zalety:

-specjalny pas podtrzymujący pośladki w kalesonach

-system zapobiegający wypychaniu się nogawek na kolanach

-brak bocznych szwów, który zapewnia komfort noszenia i idealne przyleganie do ciała na całej powierzchni.

Tkanina: 54% Polyamid, 40% Polypropylen, 6% Elastan + jony srebra     GRAMATURA 200g/m2Dostępne rozmiary: XS- S, M, L, XL-XXL

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...