Wczytuję dane...
Model: 0250-704-9089
Gwarancja: 6 miesięcy
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Produkt dostępny!
45,70 PLN*
Cena rynkowa: 49.20 PLN
* z podatkiem VAT

Superelastyczne i lekkie skarpety termoaktywne zostały wykonane z warstwowo połączonych włókien PROLEN, w technologii heksagonalnej (tzw. plastra miodu). Pozwala to zachować optymalne warunki procesów termoregulacji organizmu oraz utrzymać idealny dla ludzkiej skóry mikroklimat. Doskonale sprawdzają się w pracy i sporcie. Zróżnicowane faktury tkaniny zastosowane w bieliźnie termowaktywnej HARD WORK nie tylko podnoszą walory estetyczne ale też maksymalnie zwiększają komfort użytkowania. 

Zalety:

Jony srebra-  wplecione w tkaninę w trakcie jej tworzenia ograniczają nadmierny rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii - stabilizując ich ilość na najbardziej przyjaznym i pożądanym poziomie. Właściwości te są dożywotnie - nie zmieniają się wraz z czasem, praniem i użytkowaniem.

Aktywne strefy-  (active zones) - specjalne strefy wzorowane na mapie ciała o podwyższonym stopniu wentylacji, zapewniają szybki przepływ powietrza w miejscach o zwiększonej emisji potu. Aktywne strefy o maksymalnej oddychalności i zwiększonej elastyczności powodują, że człowiek aktywny czuje się bardziej świeżo i wygodnie.

Bezuciskowy ściągacz-  (ribbing dry) wspomagany specjalnym splotem. Wykonany z elastycznej przędzy bez klasycznych gumek, dzięki czemu wyrób noszony przez dłuższy czas nie uciska (produkt bezuciskowy). Równomiernie i delikatnie dopasowuje się do ciała.

System kanalików powietrznych-  (air chanel) zabezpiecza przed przyklejaniem się materiału do ciała, poprawiając cyrkulację powietrza. Zwiększa komfort użytkowania.

Brak bocznych szwów zapewnia komfort noszenia i idealne przyleganie do ciała na całej powierzchni.

Skarpety termoaktywne HARD WORK wykonane są w unikalnej technologii z włókna PROLEN, które:

* jest lżejsze od wody,

* jest 50% lżejsze od bawełny,

* jest odporne na tarcie i pilling,

* zachowuje trwałość i świeżość kolorów,

* jest chemicznie i biologicznie odporne na działanie kwasów i zasad,

* jest odporne na działanie promieni UV.

TKANINA: 54% Polyamid, 40% Polypropylen, 6% Elastan + jony srebra  GRAMATURA: 200 g/m2

DOSTĘPNE ROZMIARY: 35-38,  39-42,  43-46

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...