Wczytuję dane...
Model: 1413-244-4010
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Produkt dostępny!
80,91 PLN*
Cena rynkowa: 89.90 PLN
* z podatkiem VAT

Practical DV1 TUV AirBag to pokrowiec na przedni pojedyńczy fotel do samochodów dostawczych i mikrobusów rozm. L w kolorze czarnym

Jest wykonany z niezwykle trwałej skóry ekologicznej. Dobrze przylega so siedzeń i jest dodatkowo podlaminowany specjalną pianką poliuretanową, dzięki której nie przesuwa się względem fotela.

Pokrowce posiadają specjalne, zapinane na rzepy otwory na elementy konstrukcyjne kanapy, w tym na podłokietnik oraz zapinane na rzepę rozcięcie umożliwiające założenie pokrowca bez konieczności wyciągania zagłówka.

Pokrowce zakrywają całą tylną powierzchnię fotela chroniąc go przed zabrudzeniami, dodatkowo posiadają specjalne niewidoczne szwy umożliwiające założenie ich na fotel z bocznymi poduszkami powietrznymi nie opóźniając ich reakcji w razie wybuchu. 

Practical DV1 TUV AirBag to produkt znanej i cenionej branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej Kegel-Błażusiak produkowanej w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej.

Opakowanie zawiera:

  • 1 pokrowiec na pojedyńczy fotel (w dwóch częściach)
  • 1 pokrowiec na zagłówek
  • klamerki montażowe
Materiał:
  • ecoskóra (PCV)
  • pianka poliuretanowa
Istnieje możliwoość skompletowania całego zestawu.
Gwarancja: 24 miesiące od daty zakupu