Wczytuję dane...
Model: 3201-245-4010
Gwarancja: 6 miesięcy
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2-7 dni
Produkt dostępny!
98,90 PLN*
Cena rynkowa: 92.90 PLN
* z podatkiem VAT

Pokrowiec do przewozu psa REKS


Pokrowiec świetnie nadający się do przewozu dużych i małych psów lub bagażu na tylnej kanapie samochodu. Bardzo dobrze pełni funkcję ochronną  - chroni zarówno tylną kanapę samochodu przed zabrudzeniem i uszkodzeniem przez psa, jak i przewożonego psa przed potłuczeniem, ponieważ tworzy swoisty hamak. Dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo, ponieważ, poprzez zasłonięcie przestrzeni pomiędzy przednimi fotelami, utrudnia przejście psa do przodu samochodu. Wykonany z bardzo mocnego, wodoodpornego materiału skóropodobnego, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Pokrowiec bardzo łatwo się zakłada w oparciu o przednie i tylne zagłówki. Profesjonalnie wykonany.

Materiał:
PCV - Skóra ekologiczna
Pokrowiec jest wykonany  z wodoodpornej, mocnej, trudnej do przebicia skóry ekologicznej. Materiał ten jest antyalergiczny, bezzapachowy a także posiada wiele ochronnych właściwości.
- Chroni tapicerkę przed  wszelkimi zabrudzeniami, brudem, błotem, sierścią 
- Jest odporny na wnikanie zapachów - nieprzyjemny zapach nie przeniknie przez materiał, dzięki czemu tapicerka samochodu pozostanie nadal pachnąca; nie wchłonie go też sam pokrowiec - jest to bardzo ważna właściwość, gdyż przykre zapachy są zazwyczaj ciężkie do zlikwidowania i długo się utrzymują.
- Jest odporny na zadrapania i zarysowania - pies nie pokaleczy pazurkami ani tapicerki ani pokrowca, nie porysują go też żadne przedmioty.
- Jest wodoodporna - nie chłonie płynów; nie przenikną one przez materiał, co pozwoli uniknąć wszelkich plam na tapicerce.

 

Wymiary:
Szerokość: 127 cm
Długość: 155 cm

 

Zalety produktu:
- Wysokogatunkowy materiał 
- Komfort użytkowania
- Ochrona tapicerki
- Szybki montaż 
- Łatwy do przechowania
- Bardzo łatwe czyszczenie - należy myć go wodą z mydłem przy pomocy wilgotnej ścierki lub gąbki. Następnie zmyć czystą wodą. Nie należy stosować wszelkiego rodzaju środków chemicznych ani woskujących- mogą być szkodliwe dla materiału.

 

 

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...