Wczytuję dane...
Model: 0201-701-4010
Gwarancja: 6 miesięcy
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Produkt dostępny!
109,26 PLN*
Cena rynkowa: 105.78 PLN
* z podatkiem VAT

Dzięki specjalnie zmodyfikowanym włóknom utrzymuje ciało w suchym mikroklimacie zapobiegając tworzeniu się tzw. mokrych zimnych plam podczas wszelkiej aktywności. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

 

Włókno PROLEN z którego wykonano bieliznę jest:
-lżejsze od wody
-50% lżejsze od bawełny
-odporne na tarcie i pilling
-zachowuje trwałość i świeżość kolorów
-chemicznie i biologicznie odporny na działanie kwasów i zasad
-odporny na działanie promieni UV
-nie powoduje alergii

 

Jony srebra –ograniczają nadmierny rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii, stabilizując ich ilość na najbardziej przyjaznym i pożądanym poziomie. Jego właściwości nie zmieniają się wraz czasem, praniem i użytkowaniem. Włókna z jonami srebra wplecione są w tkaninę w trakcie jej tworzenia –właściwości „dożywotnie”.

Active zones –specjalne strefy wzorowane na „mapie ciała” o podwyższonym stopniu wentylacji, zapewniają szybki przepływ powietrza w miejscach o zwiększonej emisji potu. Aktywne strefy o maksymalnej oddychalności i zwiększonej elastyczności, powodują że człowiek aktywny czuje się jeszcze bardziej świeżo i wygodnie. Ponadto zróżnicowane faktury dzianiny podnoszą walory estetyczne i komfort użytkowania.

Air chanel –system kanalików powietrznych dla zwiększenia komfortu użytkowania. Zabezpiecza przed „przyklejaniem się” materiału poprawiając cyrkulację powietrza

Not perspirant –unikalna siateczka –szybsze odprowadzanie wilgoci w miejscach narażonych na potliwość (pod szyją i pachami)

RibbingDry –wspomagany specjalnym splotem bezuciskowy ściągacz. Błyskawicznie wysycha, równomiernie i delikatnie dopasowuje się Wykonany z elastycznej przędzy bez klasycznych gumek (szczególnie w pasie), dzięki czemu wyrób noszony przez dłuższy czas nie uciska (produkt bezuciskowy). Występuje w pasie, rękawach i nogawkach.

 

Pozostałe zalety:
-system zapobiegający wypychaniu się łokcia w rękawie
-brak bocznych szwów, który zapewnia komfort noszenia i idealne przyleganie do ciała na całej powierzchni

 

Tkanina 100% PES + jony srebra

Dostępne rozmiary: S, M, L